SPOZNAJ TÝCH, KTORÍ SA O TEBA STARAJÚ

 

SIMONA SIČÁKOVÁ
TÁ ČO VŠETKO VYMYSLÍ

Postará sa o chod eshopu, nejaký ten marketing a aj čo to popíše na blogu. Ak máte nejaké otázky alebo ponuky pre nás ako by sme mohli zlepšiť naše služby, neváhajte kontaktovať Simonu.

VIERA SIČÁKOVÁ
TÁ ČO VŠETKO VYBAVÍ

Postará sa o všetky vaše objednávky, s láskou ich zabalí a odnesie kuriérovi. Ak máte nejaký problém alebo otázky, všetko vám zodpovie. Ona je náš podprsenkový mág a odborník. 

Doba pokročila, kultúra sa síce obzerá za antickými sochármi, no prototypom moderného umenia už viac nie je chladný mramor, ale naturálne línie ľudského tela.

Aj preto sa móda čoraz viac sústredí na tie partie ľudského tela, ktoré ešte pred pár rokmi zostávali skryté pred zrakmi ľudí a ich ošatenie nepodliehalo módnym trendom ani sa nesnažilo zaujať. No dnes, v časoch, keď obnaženéľudské telo predstavuje neoddeliteľnú súčasť kultúry, sa tlak vyvíjaný na dizajn a pohodlie spodného prádla rovná tomu, čo už desaťročia dbá na krásu spoločenských šiat. Naš internetový obchod , Prádielko, ktorý sa o vašu spokojnosť stará už 10 rokov, spojila sily s poprednými talianskymi návrhármi, pre ktorých sa vývin dizajnu spodnej bielizne stal životnou náplňou a venovali mu rokya roky práce.

 

 

Spodné prádlo pod šaty je nanajvýš komfortné. Netreba zabúdať na voľbu pohodlnej a oku lahodiacej podprsenky, ktorých na našom portáli Prádielko nájdete neúrekom. Máločo sa na žene zaskvie tak, ako krajková podprsenka. K tomu ponúkame nohavičky rôzneho druhu, avšak rovnakej, špičkovej kvality. Pánov zaodieme do nemenej štýlového spodného prádla. Vyberú si zo širokej ponuky boxeriek, slipov a tielok.

 

VÁŠ TÍM PRADIELKO.SK

O svoje kúsky sa s vami podelia velikáni módneho priemyslu, ako Pierre Cardin,Lormar, Sielei, Leilieve, Armani a mnoho ďalších. Luxusné spodné prádlo z dieľne týchto majstrov si jednoducho zamilujete. V našej ponuke nájdete okrem položiek ako pánske spodné prádlo či dámske spodné prádlo aj neviditeľné spodné prádlo, ktoré si vás získa svojím nevtieravým dizajnom, pri ktorom dokonale vyniknú vaše krivky a bez strachu môžete na spoločenskú udalosť zvoliť odvážnejšie šaty. Rovnako ako neviditeľné podprsenky, tak aj neviditeľné nohavičky tesne priľnú k vašej pokožke, dávajúc voľnosť k voľbe netradičných módnych kúskov z vášho šatníka.