Ako skryť podprsenku pod šaty netypických strihov? Zn. elegantne

Ako skryť podprsenku pod šaty netypických strihov? Zn. elegantne

Podprsenky sú skvelým pomocníkom, ale zlým pánom. Ak nám ich strih bráni v nosení vysnívaných šiat, pretože sa pod ne jednoducho nezmestia (tu vytŕča ramienko, tam vidieť zapínanie), je na čase zjednodušiť si život a obohatiť šatník novými, praktickými kúskami.
Teraz nemáme na mysli polovičné riešenia v podobe „priesvitných” ramienok z nekvalitných materiálov, ktoré na elegancii skôr uberú, než pomôžu. Myslíme naozaj šikovne vymyslené spodné prádlo, ktoré vám zabezpečí nielen pocit pohodlia, ale aj krásne tvarovaný dekolt. Ktoré to je?

Podprsenka pod šaty s hlbokým “V” alebo “U” výstrihom

Ak ste niekedy obdivne hľadeli na pevný dekolt filmových hviezd v šatách s výstrihom tak hlbokým, že konvenčná podprsenka by sa pod ne nezmestila, prezradíme vám tajomstvo: na štedrosť prírody sa spoliehať nemusíte, ak investujete do kvalitnej koktejlovej podprsenky v tvare “U”. Jej strih zostane pod šatami bezpečne skrytý, váš dekolt bude pôsobiť plnšie a vy sa môžete stať kráľovnou parketu bez obáv, že by vám výstrih odhalil viac, než ste ochotná ukázať.

Podprsenka pod šaty s odhaleným chrbátom

Výstrih na chrbáte dokáže miestami pôsobiť príťažlivejšie než poodhalené dekolty. Ak vám ho však kazí pohľad na zadnú časť podprsenky aj s jej zapínaním, dobrý dojem upadá. Riešení však existuje hneď niekoľko. Prvým z nich sú samodržiace podprsenky, ktoré sa ramienkam a vadivým zapínaniam vyhýbajú úplne, pri čom však neuberú na tvare. Druhým sú podprsenky s nižšie posadeným viazaním, ktoré sa bezpečne skryje za spodný okraj výstrihu. Môžete však siahnuť aj po podprsenkách so špeciálnym viazaním, ktoré si priam pýta vystaviť a na odhalených chrbátoch pôsobí efektne.

Podprsenka pod šaty bez ramienok

V tomto prípade je odpoveď jednoduchá – aké šaty, taká podprsenka. Korzetových podprseniek bez ramienok je na trhu množstvo, dajte si však pozor na výber veľkosti. Všetky vieme, že vedieť vybrať ideálnu veľkosť je základným kameňom úspechu pri akomkoľvek type podprsenky. Ak sa však chceme cítiť sebaisto aj vkúsku, ktorý náš dekolt drží bez podpory ramienok, správne zvolená veľkosť košíkov a dĺžka obvodu sa stávajú ešte zásadnejšími. Ak to šaty dovolia, môžete siahnuť aj po korzete.

Podprsenka pod šaty s atypickým golierom alebo pod šaty na jedno rameno

Máte rady rôzne strihy a zmenu v šatníku? Ak nepatríte k ženám, ktoré by konzervatívne siahali po stále rovnakom type šiat, investujte do multifunkčnej podprsenky – neoľutujete. Podprsenka s variabilným viazaním vám umožní ramienka uviazať presne na ten spôsob, ktoré vaše oblečenie práve vyžaduje. Letné tričko na jedno rameno? Priečne viazanie vám ramienka podprsenky ľahko skryje. Pod šaty s vysokým golierom a odhalenými ramenami ju zase skryjete jednoduchým viazaní okoli krku. Možností je veľa, skúšajte.

Podprsenka ako šperk

Čo sa nehodí pod večernú róbu, to dovolia letné dni. Krásne bralette podprsenky, ktoré trčia spod trička hrdo a cielene, už dávno nie sú módnym faux-pas – práve naopak. Ak máte odvahu, nebojte sa svoje spodné prádlo povýšiť na hodnotný módny doplnok.

No Comments

Post A Comment