Bandaletky: Sexy riešenie nesexy problému

Bandaletky: Sexy riešenie nesexy problému

Letá sú stále horúcejšie a sukne vo výkladoch obchodných domov krajšie, pohodlnejšie a lákavejšie. Nie všetky si ich ale môžeme užívať naplno. Odreté či zaparené stehná, ktoré z bežnej letnej nepríjemnosti dokážu prerásť do škaredej bolesti, poznajú ženy rôznych váh aj tvarov. Kto nezažil, nepochopí, kto zažil, nech číta ďalej. Máme pre vás totiž riešenie. Riešenie, ktoré je nielen praktické a pohodlné, ale najmä sexy!

Ide pritom o nápad, ktorý sa zdá tak jednoduchý, až sa budete diviť, že to nikoho v módnom priemysle nenapadlo už skôr. Skrýva sa pod menom bandaletky. Poznáte? Ide o pás priedušnej a pružnej látky, pripomínajúci vrchnú časť samodržiacich pančušiek, ktorý na vašich stehnách držia dva odolné silikónové pásy. Hoci to na prvé počutie môže znieť nevábne, v skutočnosti sú bandaletky elegantný a často dokonca šteklivý doplnok. V ponuke obchodov totiž okrem jeho hladkých, športových prevedení nájdete aj vyhotovenia v krajkách a čipkách.

Tento najnovší hit v spodnej bielizni zjemní nepríjemné dôsledky z potenia a odierania vašich stehien niekoľkonásobne. Ak siahnete po správnej veľkosti, bandaletky z vašich nôh nepadajú a pevne držia, bez toho aby vás dusili. Oproti klasickým pančuškám alebo spevňovaciemu spodnému prádlu majú aj ďalšiu nespornú výhodu: v letných horúčavách chcete na seba vrstviť čo najmenej, a je teda oslobodzujúce zabrániť stehenným odreninám elegantným pásom látky, než sa musieť obliecť do sťahujúceho prádla, pančušiek alebo rovno nohavíc a na sukne zanevrieť. Ak ste si doteraz tajne v kúpeľni na vnútornú stranu stehien aplikovali detský púder či deodorant, tento šikovný módny kúsok bude pre vás spásou – spásou, ktorá skvelo vyzerá a vašu peňaženku nezabolí.

Bandaletky vymysleli a nechali patentovať dve podnikavé ženy, Julia Abasova a Rena Abramoff, už v roku 2012. Odvtedy na svoje výrobky zbierajú chvály, kam sa pohnú. Napokon, tento rok zažiarili aj na mólach najväčšej módnej slávy v New Yorku, NY Fashion Week, a to v spoločnosti značky Chromat. Napriek tomu si udržiavajú veľmi príjemnú cenu, ktorá s ľahkosťou zbúra aj posledný možný protiargument, prečo by ste bandaletky nemali vyskúšať už dnes.

No Comments

Post A Comment