Čo pod šaty na stužkovú?

 

Obdobie stužkových slávností je jedným z najkrajších častí študentského života každej mladej dámy. Svoje úsilie v štúdiu chceme podporiť krásnym výzorom na tak dôležitom podujatí. Preto je čoraz viac na mieste otázka, aké dámske spodné prádlo si má mladá slečna vybrať, aby doladilo aj tú najmenšiu nedokonalosť? Stačí nalepovacia podprsenka alebo je priestor na sťahovacie spodné prádlo? Netreba zúfať, odpoveď je jednoduchá.

Pásy na stehná alebo kompletné sťahovacie spodné prádlo?

Tou odpoveďou sú šaty. Netreba zabúdať, že vaše telo a šaty tvoria celok. Výber spodného prádla na akúkoľvek udalosť predstavuje pre niektoré dámy veľký problém. Niektoré sa nevedia rozhodnúť nad štýlom, iné zas chcú, aby im spodné prádlo dopomohlo ku krajším krivkám či väčším prsiam. Vždy je dôležité myslieť na to, aké šaty si na stužkovú vyberáte. Dlhý strih? Krátky? S ramienkami či bez? Holý chrbát či doslova skafander?!

Predsa len, na odkrytý chrbát nenahodíte ďalšie nitky a ramienka. Radšej siahnete po samodržiacej podprsenke, ktorá sa hodí takmer pod každý druh šiat. Pre náročnejšie dámy, ktoré nie sú veľmi spokojné so svojimi krivkami máme dokonca nohavičky s push up efektom na vytvarovanie zadočku. To len preto, aby ste si nemysleli, že také či onaké šaty pre vás nie sú vhodné. Omyl. Oblečiete si ktorékoľvek chcete a my vám k tomu dopomôžeme.

Bandaletky sú stále v móde

Pamätáte na retro filmy, v ktorých tie najväčšie krásky nosili na nohách bandaletky a vyzerali pri tom veľmi vkusne a sebavedomo? Stále ich môžete použiť aj vy, pretože nikdy nevyšli z módy. Plnia nielen estetický účel, ale najmä praktický. Bandaletky proti odieraniu stehien si vynachválite najmä po polnoci, keď to DJ v sále poriadne roztočí!

Spodné prádlo pre plnšie tvary už dnes nie je žiadne tabu. Práve naopak. Viete ako sa hovorí: fotografia zhmotní okamih navždy. Preto sťahovacie spodné prádlo či inú dámsku spodnú bielizeň dnes obľubujú mladšie aj staršie ročníky. Kto by predsa nechcel na fotke vyzerať sebavedomo?

Matky s dcérami pri štvrtáckom table či rodina hrdá na zmaturované deti. Dôležitosť tejto udalosti chce podporiť azda každá slečna. Či už ide o budúcu maturantku, pyšnú matku alebo vďačnú starkú. Spolu sa na stužkovú chystáte a všetky chcete vyzerať čo najlepšie. A práve takto rozmýšľame aj my. Chceme, aby ste v sále žiarili, no boli zároveň spokojné s výberom šiat. Neklaďte si žiadne obmedzenia. Práve naopak. Prispôsobte správne spodné prádlo vášmu výberu šiat a uvidíte, že aj po rokoch sa na fotografie budete pozerať s úsmevom na tvári.