Koniec „plastovým “ vreckám.

Koniec „plastovým “ vreckám.

Vážime si našu planétu – balíme do rozložiteľných vrecúšok
Ahoj, som vrecko comPOST pack a pochádzam z ďalekej Austrálie. Narodilo som sa, aby ste mohli baliť všetko ekologicky. Už môžete pokojne spávať. Pri mne nebudete mať žiadne výčitky z toho, že znečisťujete svoje okolie ďalším plastom. Prišlo som sa predstaviť v celej svojej kráse, ukázať svoje krivky a aj to čo sa nachádza vo mne. Verím, že už ste sa rozlúčili s plastovými vreckami. Som tu totiž ja. Váš nový miláčik v balení.

Prečo ja ?

Som vyrobené z kukuričného škrobu. Kvôli flexibilite obsahujem aj čiastočky živice. Neznie to moc plastovo, že? Pretože žiadny neobsahujem. Z tohto dôvodu som kompletne rozložiteľné.

Nájdete ma iba v čiernej farbe. Ak ma vyrobili napríklad z bielej, pri mojej hrúbke by ste cezo mňa videli. A to nie je veľká výhoda. Mohlo by som byť hrubšie. To by však malo vplyv na rozložiteľnosť. Čierna zoštíhľuje. Čierna je hviezda noc. Čierna symbolizuje luxus.

Moje ďalšie výhody:

– Voda mi neublíží. Všetko vnútri zostane suché, aj keby som spadlo do mora.

– Pokojne ma naťahujte. Flexibilita je moje druhé meno.

– Ukuli ma tak, aby som niečo vydržalo.

– Bránim sa roztrhnutiu a darí sa mi to.

– Môžete na mňa písať.

Ako dlho vydržím?

Ak ma uložíte na suché a tmavé miesto, budem Vám slúžiť v plnej sile po dobu 9 mesiacov. Za ten čas ma môžete posielať krížom-krážom po svete. Dbajte na to, aby som bolo správne uskladnené. Je to pre mňa ako pre Vás cvičenie vo fitness. Tiež zoslabnete, keď prestanete cvičiť.

Som také veľké ako potrebujete

Mám vynikajúcu vlastnosť. Prispôsobím sa Vám. Som k dispozícii od najmenšieho po maxi vrecko. Tu je mojich 7 veľkostí:

XS – 23,5 cm x 13,5cm – vhodné pre sklá a obaly na telefóny, šperky, karty a iné drobnosti

S – 23,5cm x 16,5cm – najlepšie pre parfumy a drobnú kozmetiku

M – 32,5 cm x 25,5 cm – využijete na holiace potreby pre pánov, tričká, spodné prádlo

L – 38,5 cm x 25 cm – do tejto veľkosti pohodlne vložíte svetrík, rolák, ale aj dámske šľapky

XL – 45,5 cm x 39,5 cm – najobľúbenejší variant pre e-shopy

XXL – 59,4 cm x 42 cm – ak potrebujete poslať topánky, kabelku či nohavice, tento typ je pre Vás

UBER – 65 cm x 60 cm – zimná bunda, čižmy, elektronika a všetko čo nevojde do menších bratov

Nezostane po mne ani prach

Nie je Vám ľahostajná naša planéta? Výborne. Ste zodpovedným človekom a myslíte na budúcnosť. Aj deti našich detí si zaslúžia čistú zem.Som riešením súčasnosti a budúcnosti. Môžete ma zrecyklovať doma. Jednoducho ma vložíte do kompostu s ostatnými zbytkami jedla. Približne po 180 dňoch už o mne nebude ani počut.

Testovali ma odborníci aj zákazníci. Zistili, že nie som toxické pre červy. Chutím im. Nemajú so mnou žiadne problémy pri trávení. Neobsahujem žiaden geneticky modifikovaný materiál. Jednoducho som COOL a EKO.

Možno by som malo mať slzu na krajíčku, keď sa bavíme o mojom konci. Namiesto toho sa radujem, že môžem pomôcť. Verím totiž na posmrtný život. Viem, že som bolo vyrobené z prírody. Príroda ma rozloží a môžem opäť vzniknúť.

Som nesmrteľné.

Ako by vyzeral svet, keby všetky vrecúška boli EKO rovnako ako ja?

Viete, ako znie hudba budúcnosti? Správne, nastáva trend recyklácie. Ekológia nastupuje, plytvanie ustupuje.

Moji konkurenti z plastov sú ešte stále medzi nami. Avšak stále viac firiem sa chce mnou pýšiť. Má totiž o jeden veľmi dobrý, predajný argument naviac.

Verím, že o 5 rokov už naše deti budú poznať len mňa. Skúste si to predstaviť, že Vám slúžim pri preprave tovaru a následne úplne ekologicky zmiznem.

1 Comment

Post A Comment