KTORÉ PODPRSENKY BY TI URČITE NEMALI CHÝBAŤ V ŠATNÍKU

KTORÉ PODPRSENKY BY TI URČITE NEMALI CHÝBAŤ V ŠATNÍKU

Dámska podprsenka a jej výber je veľmi dôležitý. Dámska podprsenka je súčasťou šatníka každej ženy, ale dôležitý je nie len je vzhľad, ale tiež jej pohodlie a funkčnosť. Výberu dámskej podprsenky je potrebné venovať náležitú pozornosť.

Aké je základné rozdelenie podprseniek
Ak sa začítate do rozdelenia podprseniek, možno budete prekvapená, aké rôzne štýly podprseniek sú dostupné.

Balconette alebo Bardotka
Pre ženy, ktoré majú radi nádherný dekolt je určená podprsenka „balconette“ alebo “ bardotka „. Preslávila ju hlavne herečka Briditte Bardot v 60. rokoch, pre Brigitte bol tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou. Pôsobí luxusné, nežne a romanticky. Má polovičné, alebo celé košíky a push-up efekt. Zvyčajne má tenké ramienka ale nosí sa aj bez ramienok. Je vhodná do šiat, do tričiek s hlbokým výstrihom ale môžete ju skombinovať s košeľou mierne rozopnutou.

(LORMAR- Pura-16,30 euro_ ) (LORMAR- Palladium gold 20,90euro)

Push- up podprsenka
Veľmi obľúbené a populárne sú podprsenky „push-up“, ktoré vás neohromia až tak dizajnom ale svojou funkčnosťou. Push- up podprsenky si dlhé roky držia jednoduchý a minimalistický dizajn čim sú populárnejšie každým rokov viac a viac. Push podprsenky sú pohodlnné na nosenie, vytvaruju dekolt a celodenné nosenie je ako stvorená. Táto podprsenka by určite nemala chýbať v tvojom šatníku. V ponuke máme 2X push-up podprsenky, ktoré majú push up vytvoreny kombináciou gélu a vzduchu takže prsia sa budú v podprsenke cítiť ako na vankúšikoch. Napríklad LORMAR DOUBLE PIZZO, LORMAR PALLADIUM, LORMAR DOUBLE GLOSS, LORMAR DOUBLE EXTRA

(LORMAR DOUBLE PIZZO 2X PUSH-UP 22,30eur)

Tričková podprsenka Moulded Bra
Podprsenka, ktorá je presne vytvarovaná aby bola čo najmenej viditeľná pod tričkom. Je vyrobená z jemnej látky, väčšinou bez švov. Poprsie pekne vytvaruje a dodáva mu správnu podporu.

trickova podprsnka

Korzetová podprsenka alebo samodržiaca podprsenka

Korzetky alebo korzetové samodržiace podprsenky majú veľa výhod. perfektne držia na koži vďaka silikonovým pásikom, ktoré su upevnné po celom obvode podprsenky. Dodávaju pohodlie pre prsia a to vďaka veľkej obvodovej časti,ktorá prispieva k tomu, že celá váha pŕs sa rozloži po celom obvode a tým netlačí toľko na kožu. Perfekne sedí pod svadobnými šatami ale je využiteľná takmer pod každé oblečenie.

korzetova podprsenka, svadobna podprsenka

(SIELEI 1580- 21,60eur)

(LEILIEVE 7703-26,50eur)

Bralette podprsenka
Braletteje nevystužená alebo jemne vystužená podprsenka, ktorá je jemná a väčšinou celokrajková. Košíčky ma trojuholikového tvaru. Je veľmi pohodlná a trendom posledných rokov. Nebojte sa ukázať kúsok z podprsenky. Vyzerá veľmi dobre na stredne veľkých prsiach ale pohodlne sa budú cítiť aj ženy s menšími prsiami v tejto podprsenke. My v ponuke máme bralette podprsenku GEM od značky Lormar, ktorá je vystužená silikónom. Má hrubšie ramienky, ktoré kľudne môžete ukázať pod oblečení. je veľmi pohodlná a pôsobi decnte.

bralette podprsenka (BRALETTE LORMAR GEM- 19,90eur)

Konvertibilná podprsenka alebo multifunkčná podprsenka
Multinkčné podprsenky sa vyznačujú hlavne svojím všestranným využitím vďaka ramienkam, ktoré môžete prispôobiť svojmu oblečeniu alebo šatám. taktiež sa v niektorých prípadov dajú úplne odstrániť . Nemali by preto chýbať v žiadnom šatníku. V ponuke máme LORMAR JOKER 18 ,ktorú môžete nakombinovať až na 18 spôsobov nosenia. Ďaľšiou je podprsenka SIELEI 1590 .

multifunkcna podprsenka

Neviditeľná podprsenka alebo nalepovacia podprsenka
Neviditeľné podprsenky sú v dnešnej dobe MUST HAVE. Sú trendové a využiteľné pod šaty s hlbokým výstrihom na chrbte. my v ponuke na www.pradielko.sk máme podprsenku LORMAR LYNETTE

Neviditeľná nalepovacia podprsenka od značky JULIMEX s jemným push up, perfektne vytvaruje vaše prsia.

invisible podprsenka, neviditelna podprsenka

Športová podprsenka
Či už športuješ pravidelne alebo len občas určite by si mala investovať do kvalitnej športovej podprsenky. Klasické podprsenky síce prsia spevňujú ale pri námahavých pohyboch môžu kostice odierať a spôsobiť trvalé poškodenie väzivých pruhov, ktoré sú zodpovedné za pevné držanie poprsia. Športové podprsenky sú presné navrhnuté a nadizajnované tak aby žlazy držaly a nedošlo k poškodeniu.

Výrobcovia podprseniek
Na výber sú podprsenky od rôznych značkových výrobcov ako sú LORMAR, SIELEI, LEILIEVE, PIERRE CARDIN a iné. Sú dostupné v rôznych farbách, veľkostiach a sú vyrobené z rôznych materiálov. Každý výrobca podprseniek sa snaží sledovať moderné trendy, a vy si tak môžete s istotou kúpiť osvedčené modely podprseniek.

No Comments

Post A Comment