Sťahovacie nohavičky Julimex!

Sťahovacie nohavičky Julimex!

          Byť príťažlivou, no cítiť sa pohodlne. Sen väčšiny z nás. Chtiac-nechtiac sa ,však, nevyhneme drobným ,,nezrovnalostiam“ na našom tele. Prečo sa, ale, cítiť menejcenne, keď existujú možnosti, ako s ,,chybičkami krásy“ zatočiť?

           Sťahovacie nohavičky Julimex sú toho živým dôkazom. Vďaka pevnému materiálu, ktorý dokonale obopne a vyformuje ženské krivky už nikdy nezostanú ,,tie“ či ,,iné“ šaty v skrini. Práve naopak, nebudete si vedieť vybrať, pretože žiadne neposlušné ,,zvyšky koláčov“ v inej podobe Vás obmedzovať nebudú. Plnoštíhlym dámam stiahnu stehná či zadoček a opticky zúžia boky. U štíhlych dám sa zasa ploché ,,pozadie“ stane minulosťou.

          Potom si už stačí len vybrať z pestrej farebnej, strihovej či vzorovej škály nohavičiek. Záleží len na Vás či dáte prednosť skôr jemným farbám ako ružová či biela alebo zostanete verná klasike – čiernej. Farebné odtiene dotvárajú doplnky v podobe krajky či loga. Sťahovacie prádlo tak nemá len praktický význam, ba stáva sa zmyselným dodatkom outfitu s erotickým podtónom. Ani jeden z ,,kúskov“ však nenaruší dojem elegantných večerných šiat či šiat na bežné nosenie. Materiálové zloženie či strih pripisujú nohavičkám prívlastok ,,neviditeľné“, čo znamená, že Vás, rozhodne, nebudú obťažovať občasným zarezávaním sa. Oceníte najmä pri šatstve presvitajúceho charakteru.

       Nepremeškajte, teda,  možnosť stať sa kráľovnou blížiacich sa plesov či stužkových slávností! ? 

No Comments

Post A Comment